The Institute of Internal Auditors The Institute of Internal Auditors Slovenski odsek Slovenski odsek
:) Na domačo stran Slovenskega odseka IIA Na stran Slovenskega inštituta za revizijo Članstvo v The Institute of Internal Auditors Izobraževanje, ki ga organiziramo Publikacije na temo notranjega revidiranja Standardi na temo notranjega revidiranja Mesečni sestanki Povezave na strani s sorodno vsebino :)


Tukaj se lahko prijavite v zaprti del spletnih strani

Prijava

Obvestila članom

Leta 2017

Leta 2016

Leta 2015

Leta 2014

Leta 2013

Leta 2012

Leta 2011


The Institute of Internal AuditorsSlovenski inštitut za revizijo

Uporabni programi

Seznam članov IIA – Slovenskega inštituta

Priimek in ime e-mail Strokovni naziv
Adamič Ana ana.adamic@dt-rs.si Državni notranji revizor
Apnar Karmen karmenapnar@gmail.com Preizkušeni notranji revizor
Arko Katjuša katjusa.arko@kpmg.si Preizkušeni notranji revizor; Državni notranji revizor
Bajcar Anja anja.bajcar@mf-rs.si Preizkušeni notranji revizor, državni notranji revizor
Ban Robert robert.ban@bsi.si CIA
Barbo Hrastar Jožica barbo@insert.si Preizkušeni notranji revizor
Bedrač Tina tina.bedrac@grawe.si
Beravs Simon simon.beravs@gmail.com Preizkušeni notranji revizor
Bezjak Katja katja.bezjak@bsi.si CIA
Bezjak Mihela mibezjak@nkbm.si preizkušeni notranji revizor
Bitenc Tramte Saša sasa.bitenc-tramte@sberbank.si Preizkušeni notranji revizor
Blaževič Helena helena.blazevic@sberbank.si Preizkušeni notranji revizor
Mag. Blejec Jelka jelka.blejec@a-zn.si Državni notranji revizor, CRMA
Bobnar Andreja andreja.bobnar@har.si
Bogataj Zelič Eva eva.bogatajzelic@lon.si
Bratož Rogelj Anja anja.bratoz@gmail.com
Brencl Zdenka zdenka.brencl@as.si
Brežnik Brigita brigita.breznik@gov.si
Brnetič Primc Metka metka.brnetic.primc@intesasanpaolobank.si
Ciglenečki Blaž blaz.ciglenecki@gmail.com
Cvibovšek Romana romana.cvibovsek@mercator.si
Černe Jasna jasna.cerne@mf-rs.si Državni notranji revizor
Čotar Nada nada.cotar@interes.si
Mag. Črnila Polonca polona.crnila@gov.si
Dariž Ksenija ksenija.dariz@intereuropa.si Preizkušeni notranji revizor
De Angelis Lorenzo Lorenzo.DeAngelis@UniCreditGroup.bg Certified Internal Auditor (CIA)
Delakorda Irena irena.delakorda@elektro-celje.si Preizkušeni notranji revizor
Dežman Iris iris.dezman@prva.net Državni notranji revizor
Dimic Darja darja.dimic@mors.si
Dolenc Mateja mateja.dolenc@atvp.si
Doles Planinšek Natalija natalija.planinsek@gmail.com
Dolinar Darko darko.dolinar@bsi.si CIA
Dolničar Mateja mateja.dolnicar@gov.si
Drakulič Marko marko.drakulic@krka.biz Preizkušeni notranji revizor
Drašček Matej matej.drascek@lon.si
Drobnič Danijela danijela.drobnic@iskratel.si Državni notranji revizor
Mag. Dvoršak Jana jana.dvorsak@gmail.com
Džanković Jasna jasna.dzankovic@cgp.si Preizkušeni notranji revizor
Eržen Marjana marjana.erzen@iplus.si Preizkušeni notranji revizor, državni notranji revizor
Fabijan Iris iris.fabijan@triglavre.si
Fele Viktor viktor.fele@gov.si CIA, državni notranji revizor
Ferjančič Podbregar Mojca mojamici123@gmail.com Državni notranji revizor in državni notranji revizor
Filipčič Arjela arjela.filipcic@luka-kp.si
Filipič Helena helena.filipic@karantanijabh.si Preizkušeni notranji revizor, državni notranji revizor
Finžgar Petra petra.fin@gmail.com Preizkušeni notranji revizor, CRMA
Flis Renata renata.flis@revidera.si
Fratnik Brajdih Irena irena.fratnik.b@gmail.com Preizkušeni notranji revizor
Gerdej Ida ida.gerdej@gov.si državni notranji revizor
Gobec Zidar Lucija lucija.gobec-zidar@gov.si
Golob Saša sasa.golob@unicreditgroup.si
Gombač Krista krista.gombac@rtvslo.si Preizkušeni državni notranji revizor
Gorišek Močnik Karmen karmen.gorisek-mocnik@gov.si
Goršič Urban ugorsic@gmail.com CIA, CFE
Grkman Stasja stasja.grkman@gmail.com Državni notranji revizor, CIA
Grubar Marija marija.grubar@gov.si
Mag. Grubar Zlatko zlatko.grubar@gov.si
Grubar Polona polona.grubar@mf-rs.si Državni notranji revizor
Gulin Darja darja.gulin@gov.si Preizkušeni notranji revizor in preizkušeni državni notranji revizor
Gungel Eva eva.gungel@kapitalska-druzba.si Preizkušeni notranji revizor
Guštin Elena elena.gustin@intesasanpaolobank.si Preizkušeni notranji revizor
Habjan Tatjana tatjana.habjan@dodana-vrednost.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Harc David dharc@nkbm.si
Hejja Marija m.hejja@amis.net
Henzel Tadej tadej.henzel@gov.si DNR v pridobivanju
Hiršman Sonja sonja.hirsman@mercator.si
Hiti Šketa Mojca Mojca.SketaHiti@bankart.si
Hmelak Maja hmelak.maja@gmail.com CIA
Horvat Mitja mitja.horvat@talum.si
Hostnik Milena milena.hostnik@eles.si Preizkušeni državni notranji revizor in državni notranji revizor
Hozjan Janja janja.hozjan@gov.si Državni notranji revizor
Hribernik Aljaž aljaz.hribernik@gmail.com CIA
Hvala Vanja vanja.hvala@intesasanpaolobank.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Ilovar Urša ursa.ilovar@kranj.si Državni notranji revizor
Ipavic Modic Mateja mateja.ipavic-modic@gov.si
Mag. Istenič Andreja andreja.istenic@slo-zeleznice.si Preizkušeni notranji revizor, državni notranji revizor, CRMA
Jagrič Milan milan.jagric@gmail.com Preizkušeni notranji revizor
Jajčevič Zdenka zdenka.jajcevic@ess.gov.si Državi notranji revizor
Jaklič Andrej andrej.jaklic@sava.si
Janež Rosanda rosanda.janez@loris.si Državni notranji revizor
Jelušič Barbara barbara.jelusic@gbkr.si
Jeras Iztok iztok.jeras@interes.si
Jerman Tamara tamara.jerman@petrol.si
Mojca Jerman Čuček mojca.jerman@rtvslo.si
Jojić Dejan dejan.jojic@energetika-mb.si Preizkušeni notranji revizor
Jontes Romana romana.jontes@fond-svetovanje.si Preizkušeni notranji revizor
Jordan Mateja mateja.jordan@hse.si
Mag. Jost Andrejka andrejka.jost@slo-zeleznice.si Preizkušeni notranji revizor
Jovič Edita ejovic@nkbm.si
Jug Mauko Polonca polonca.jug@zav-sava.si Preizkušeni notranji revizor, državni notranji revizor
Kadunc Katarina kkadunc@deloitte.com
Kamnik Rezar Marinka marinka.kamnik-rezar@vzajemna.si
Karnet Igor igor.karnet@gmail.com CIA
Kavaš Marija miljana.kavas@siol.net Državni notranji revizor
Mag. Kirn Volk Tatjana tatjana.kirn@gmail.com Preizkušeni notranji revizor
Kljajić Žebeljan Tatjana tkljajic-zebeljan@nkbm.si
Kobale Martina martina.kobale@gmail.com Preizkušeni notranji revizor
Kocina Luka luka.kocina@bsi.si
Koder Mojca mojca.koder@pwc.com CFE, ACFE
Kolarič Katarina kkolaric@nkbm.si
Kopinč Sandra sandra.kopinc@eles.si
Kopriva Špela spela.kopriva@dars.si
Koprivsek Natasa natasa.koprivsek@ljubljana.si Preizkušeni državni notranji revizor
Koren Bernardka bernardka.koren@gov.si
Korez Peter pkorez@nkbm.si Preizkušeni forenzični računovodja
Korošec Mojca mojca.korosec@jhl.si Preizkušeni notranji revizor, državni notranji revizor
Koselj Samo samo.koselj@gov.si
Kosi Mojca mojca.kosi@gov.si državni notranji revizor
Kotar Simona simona.kotar@cchellenic.com
Mag. Kovač Irma irma.kovac@sb-celje.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Kovačič Cirila cirila.kovacic@dars.si Preizkušeni notranji revizor
Krajnc Dejan dejan.krajnc@posta.si
Krajnovič Rade rade.krajnovic@mediade.si Preizkušeni notranji revizor
Kramberger Špela spela.kramberger@maribor.si Preizkušeni notranji revizor
Krumpak Saša sasa.krumpak@mf-rs.si
Kruščič Alenka alenka.kruscic@zav-sava.si Preizkušeni notranji revizor
Kržič Marjeta marjeta.krzic@bsi.si CIA
Kupšek Mateja um9_mkupsek@siol.com Preizkušeni notranji revizor
Kurtevski Polona polona.kurtevski@nlb.si
Kutnjak Matej matej.kutnjak@gorenje.com
Lahajner Mojca info@notranjarevizija.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Lajovic Igor igor.lajovic@addiko.com Preizkušeni notranji revizor
Lajovic Uroš uros.lajovic@gorenje.com Preizkušeni notranji revizor
Mag. Lenarčič Mateja mateja.lenarcic@generali.com Preizkušeni notranji revizor, CIA
Lesjak Valerija valerija.lesjak@celje.si DNR  
Letnar Vinko vinko.letnar@triglav.si
Lipnik Dragica dragica.lipnik@mf-rs.si Državni notranji revizor in preizkušeni državni notranji revizor
Lipovšek Sara salipovsek@nkbm.si
Lorber Andreja anlorber@nkbm.si
Mačus Karmen karmen.macus@gmail.com Revizor
Majcen Nina nina.majcen@dri.si Državni revizor, Državni notranji revizor
Maksič Sanja sanja.maksic@uni-lj.si
Mandžuka Jasmina jasmina.mandzuka@pwc.com Preizkušena notranja revizorka, državna notranja revizorka
Maras Mateja maras.mateja@gmail.com CIA
Marinko Mojca mojca.marinko@abanka.si
Marinšek Primož primoz.marinsek@bsi.si
Markič Klavdija klavdija.markic@abanka.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Mag. Markoja Karmen karmen.markoja@kapitalska-druzba.si Preizkušeni notranji revizor
Matekovič Valentina tina.matekovic@gmail.com CIA
Mesarec Marion marion.mesarec@hse.si Preizkušeni notranji revizor
Meško Darinka darinka.mesko@abc-revizija.si Preizkušeni notranji revizor, državni notranji revizor
Miklavčič Nataša natasa.miklavcic@uni-lj.si Državni notranji revizor
Mikuž Jasna jasna.mikuz@a-zn.si Državni notranji revizor
Mag. Mikuž Vesna vesna.mikuz@nova-gorica.si Državni notranji revizor
Milevoj Špela spela.milevoj@sberbank.si
Mladenovič Zoran Zoran.mladenovic@rs-rs.si Državni notranji revizor in preizkušeni državni notranji revizor
Mlakar Eva eva.mlakar@kranj.si Državni notranji revizor
Mohorčič Zobec Nataša natasa.mohorcic@skb.si Preizkušeni notranji revizor
Muhič Aleša alesa.muhic@posta.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Muhič Mitja mitja.muhic@nkbm.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Nakić Alenka anakic@kdd.si Preizkušeni notranji revizor, CRMA
Nemec Anica anica.nemec@novartis.com Preizkušeni notranji revizor
Nikolič Anita anita.nikolic@slo-zeleznice.si
Nikolič Stojan stojan.nikolic@stonik.si
Novak Irena irena.m.novak@gmail.com Preizkušeni notranji revizor, CIA
Novak Manica manica.novak@skb.si
Nučič Klemen klemen.nucic@gov.si CIA
Oblak Brvar Monika monika.oblak@zav-sava.si
Ojsteršek Zlatka zlatka.ojstersek@mf-rs.si Državni notranji revizor, preizkušeni državni notranji revizor
Okorn Simona simona.okorn@gmail.com
Pahor Vid vid.pahor@eles.si Državni notranji revizor
Palčič Jožica jozica.palcic@sava-re.si
Pavlič Danijela danijela.pavlic@sava-re.si Preizkušeni notranji revizor, državni notranji revizor
Pavlin Alenka alenka.pavlin@gov.si Državni notranji revizor
Peklaj Maja maja.peklaj@uni-lj.si
Pergar Guzaj Polona polona.pergar@4eservices.eu Preizkušeni notranji revizor, CIA, CRMA, CFSA, CFE, državni notranji revizor
Peterca Alenka alenka.peterca@loterija.si
Pirc Uroš uros.pirc@ljubljana.si Državni notranji revizor
Plut Andreja andreja.plut@gov.si
Podobnik Darja darja.podobnik@nlb.si
Pogačar Biserka biserka.pogacar@zzzs.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Poglajen Jana jana.poglajen@mercator.si
Polda Jana jana.polda@triglav-int.si Državni notranji revizor, CFE
Pomer Suzana suzana.pomer@gmail.com Državni notranji revizor
Prah Nataša natasa.prah@mf-rs.si Državni notranji revizor, preizkušeni državni notranji revizor
Prelec Barbara barbara.prelec@si-revizija.si
Presker Gregor gpresker@nkbm.si
Prevodnik Tina tina.prevodnik@atvp.si
Puncer Magda magda.puncer@gmail.com
Pustatičnik Mirjana mirjana.pustaticnik@zzzs.si Državni notranji revizor, preizkušeni državni notranji revizor
Rajh Mladenov Monika monika.rajh-mladenov@hse.si Državni notranji revizor, državni revizor
Rakela Damir damirrakela@gmail.com Preizkušeni notranji revzor
Raščan Brigita brigita.rascan@gov.si Preizkušeni notranji revizor, CIA, državni notranji revizor in preizkušeni državni notranji revizor
Rataj Siročič Mira mira.rataj-sirocic@krka.biz
Raunich Mauro mauro.raunich@nielsen.com
Redek Karin karin.redek@alta.si Preizkušeni notranji revizor
Rizman Matjaž matjaz.rizman@as.si CIA
Mag. Robek Tanja tanja.robek@dbs.si Preizkušeni notranji revizor
Rojc Metka metka.rojc@intereuropa.si Preizkušeni notranji revizor
Romih Maja maja.romih@triglav.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Rupnik Mateja mateja.rupnik@unior.si
Rus Natalija natalijar@merkur-zav.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Sašek Dušan dusan.sasek@sava-re.si
Sedmak Patricija patricija.sedmak@unior.si
Sekavčnik Alenka alenka.sekavcnik@gbkr.si
Senožetnik Marko marko.senozetnik@a-zn.si
Smerdu Miroslav miro.smerdu@grawe.si Preizkušeni notranji revizor
Starman Irena irena.starman@triglav.si
Sterle Dušan dusan.sterle@mf-rs.si Preizkušeni državni notranji revizor, državni notranji revizor
Mag. Stopar Lea lea.stopar@luka-kp.si Preizkušeni notranji revizor
Strašek Koklič Andreja Strasek.koklic@siol.net
Stražiščar Elizabeta Elizabeta_straziscar@t-2.net Preizkušeni notranji revizor
Strelec Mihaela mihaela.strelec@ptuj.si Preizkušeni državni notranji revizor
Mag. Strniša Vesna vesnastrnisa7@gmail.com Preizkušeni notranji revizor, Državni notranji revizor
Šepec Alenka alenka.sepec@telekom.si
Šerjak Sonia sonia.serjak@gmail.com
Šindič Tina tina.sindic@alta.si Preizkušeni notranji revzor
Šribar Manuela manuela.sribar@bdo.si
Štajdohar Nataša natasa.stajdohar@fraport-slovenija.si
Štefe Erna erna.stefe@gov.si
Štritof Marina marina.stritof@slo-zeleznice.si
Mag. Štrus Marjeta marjeta.strus@elektro-maribor.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Šubic Ivanka ivanka.subic@skb.si Preizkušeni notranji revizor
Tacer Boštjan bostjan.tacer@gov.si Državni notranji revizor
Tajnik Franci franci.tajnik@vls.si
Terčelj-Schweizer Irena verum@t-2.net CIA
Teslič Igor igor.teslic@modra.si preizkušeni notranji revizor
Toman Pfajfar Martina Tina.Toman-Pfajfar@a-zn.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor, CRMA
Mag. Tomc Cvetka cvetka.tomc@mercator.si
Toplak Mateja mateja.toplak@sdh.si Preizkušeni notranji revizor, državni notranji revizor
Torkar Nataša natasa.torkar@ljubljana.si Državni notranji revizor
Trtnik Matej trtnik.matej@gmail.com CISA
Turel Lidija Lidija.Turel@ess.gov.si Preizkušeni notranji revizor
Dr. Turin Erika auditor@auditor-revizija.si Državni notranji revizor
Ulaga Zdenka zdenka.ulaga@slo-zeleznice.si CISA
Urankar Vesna vesna.urankar@telekom.si Preizkušeni notranji revizor, CIA
Valjavec Ana ana.valjavec@as.si
Vaupotič Vesna vesna.vaupotic@gov.si Državni notranji revizor
Vavken Daša dasa.vavken@loterija.si
Vegel Elizabeta elizabeta.vegel@zpiz.si Državni notranji revizor
Veršič Patricija patricija.versic@gmail.com
Mag. Vezjak Blanka blanka@vezjak-svetovanje.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor, CIA
Vezjak Jure jure@vezjak-svetovanje.si Preizkušeni notranji revizor, CIA
Vidmar Alenka alenka.vidmar@zav-sava.si Preizkušeni notranji revizor
Visinski Sonja sonja.visinski@gov.si Državni notranji revizor
Vizovišek Ana ana.vizovisek@kranj.si Državni notranji revizor
Vodlan Urška urska.vodlan@gov.si
Vogrinčič Marko marko.vogrincic@sava.si Preizkušeni notranji revizor
Volarič Prijatelj Jasmina jasmina.volaric@gmail.com
Vrankar Mateja mateja.vrankar@bdo.si
Vrečar Mojca mojca.vrecar@nlb.si
Vremec Luka gm_lvremec@siol.com Preizkušeni notranji revizor, CIA, preizkušeni državni notranji revizor
Zagode Jaka jaka.zagode@bks.at
Zagode Marjana marjana.zagode@pvinvest.si Preizkušeni notranji revizorj
Zdolšek Daniel daniel.zdolsek@um.si Preizkušeni notranji revizor
Mag. Zupančič Renata renata.zupancic@krka.biz Preizkušeni notranji revizor
Zupanič Domanjko Vlasta vlasta.zupanic@zd-ormoz.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Žagar Jana jzagar@nkbm.si
Žižek Diana diana.zizek@triglav.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Mag. Žnidar Simona simona.znidar@gov.si Preizkušeni notranji revizor, preizkušeni državni notranji revizor, državni notranji revizor, CIPFA
Žuman Rok rok.zuman@si.gt.com
Žuna Andreja andreja.zuna@sodisce.si
Žvižaj Katarina kzvizaj@nkbm.si

* Študentsko članstvo



Na vrh

21. maj 2018
Stran je prirejena za Internet Explorer 7 ali novejši ali Firefox verzije 2 ali novejši, Netscape verzije 6 ali več in ločljivost zaslona 800 x 600 pik.
Nekatere strani in obrazci uporabljajo tudi JavaScript.