The Institute of Internal Auditors The Institute of Internal Auditors Slovenski odsek Slovenski odsek
:) Na domačo stran Slovenskega odseka IIA Na stran Slovenskega inštituta za revizijo Članstvo v The Institute of Internal Auditors Izobraževanje, ki ga organiziramo Publikacije na temo notranjega revidiranja Standardi na temo notranjega revidiranja Mesečni sestanki Povezave na strani s sorodno vsebino :)


Tukaj se lahko prijavite v zaprti del spletnih strani

Prijava

Obvestila članom

Leta 2017

Leta 2016

Leta 2015

Leta 2014

Leta 2013

Leta 2012

Leta 2011


The Institute of Internal AuditorsSlovenski inštitut za revizijo

Uporabni programi

Seznam članov IIA – Slovenskega inštituta

Priimek in ime e-mail Strokovni naziv
Abrahamsberg Dolores dolores.abrahamsberg@gmail.com Preizkušeni notranji revizor
Adamič Ana ana.adamic@dt-rs.si Državni notranji revizor
Apnar Karmen karmenapnar@gmail.com Preizkušeni notranji revizor
Arko Katjuša katjusa.arko@kpmg.si Preizkušeni notranji revizor; Državni notranji revizo
Bajcar Anja anja.bajcar@mf-rs.si Preizkušeni notranji revizor, državni notranji revizor
Ban Robert robert.ban@bsi.si CIA
Barbo Hrastar Jožica barbo@insert.si Preizkušeni notranji revizor
Bedrač Tina tina.bedrac@grawe.si  
Beravs Simon simon.beravs@gmail.com Preizkušeni notranji revizor
Bezjak Katja katja.bezjak@bsi.si CIA
Bitenc Tramte Saša sasa.bitenc-tramte@sberbank.si Preizkušeni notranji revizor
Blaževič Helena helena.blazevic@sberbank.si Preizkušeni notranji revizor
Mag. Blejec Jelka jelka.blejec@a-zn.si Državni notranji revizor, CRMA
Bobnar Andreja andreja.bobnar@har.si  
Bogataj Zelič Eva eva.bogatajzelic@lon.si  
Brencl Zdenka zdenka.brencl@as.si  
Brežnik Brigita brigita.breznik@gov.si  
Brnetič Primc Metka metka.brnetic.primc@intesasanpaolobank.si  
Cvibovšek Romana romana.cvibovsek@mercator.si  
Černe Jasna jasna.cerne@mf-rs.si Državni notranji revizor
Čotar Nada nada.cotar@interes.si  
Mag. Črnila Polonca polona.crnila@gov.si  
Čuš Branko branko.cus@zav-sava.si Preizkušeni notranji revizor
Dariž Ksenija ksenija.dariz@intereuropa.si Preizkušeni notranji revizor
De Angelis Lorenzo Lorenzo.DeAngelis@UniCreditGroup.bg  
Delakorda Irena irena.delakorda@elektro-celje.si Preizkušeni notranji revizor
Dežman Iris iris.dezman@prva.net Državni notranji revizor
Dimic Darja darja.dimic@mors.si  
Dolenc Mateja mateja.dolenc@atvp,si  
Doles Planinšek Natalija natalija.planinsek@gmail.com Preizkušeni notranji revizor
Dolinar Darko darko.dolinar@bsi.si CIA
Dolničar Mateja mateja.dolnicar@gov.si  
Drakulič Marko marko.drakulic@krka.biz Preizkušeni notranji revizor
Drašček Matej matej.drascek@lon.si  
Drobnič Danijela danijela.drobnic@iskratel.si Državni notranji revizor
Mag. Dvoršak Jana

jana.dvorsak@gmail.com; jana.dvorsak@triglavzdravje.si

 
Džanković Jasna jasna.dzankovic@cgp.si Preizkušeni notranji revizor
Eržen Marjana marjana.erzen@iplus.si Preizkušeni notranji revizor, državni notranji revizor
Fabijan Iris iris.fabijan@triglavre.si  
Fele Viktor viktor.fele@gov.si CIA, državni notranji revizor
Ferjančič Podbregar Mojca mojamici123@gmail.com Državni notranji revizor in državni notranji revizor
Filipčič Arjela arjela.filipcic@luka-kp.si  
Filipič Helena helena.filipic@karantanijabh.si Preizkušeni notranji revizor, državni notranji revizor
Finžgar Petra petra.fin@gmail.com; petra.finzgar@sparkasse.si Preizkušeni notranji revizor, CRMA
Flis Renata renata.flis@revidera.si  
Fratnik Brajdih Irena irena.fratnik.b@gmail.com Preizkušeni notranji revizor
Gerdej Ida ida.gerdej@gov.si CIA, državni notranji revizor
Golob Saša sasa.golob@unicreditgroup.si  
Golobič Daša dasa.golobic@dri.si Državni revizor; državni notranji revizor
Gombač Krista krista.gombac@rtvslo.si Preizkušeni državni notranji revizor
Gorjup Milena milena.gorjup@siol.net  
Gorišek Močnik Karmen karmen.gorisek-mocnik@gov.si  
Goršič Urban urban.gorsic@gmail.com CIA, CFE
Grkman Stasja stasja.grkman@gmail.com Državni notranji revizor, CIA
Grubar Marija marija.grubar@gov.si  
Mag. Grubar Zlatko zlatko.grubar@gov.si  
Gulin Darja darja.gulin@gov.si Preizkušeni notranji revizor in preizkušeni državni notranji revizor
Gungel Eva eva.gungel@kapitalska-druzba.si Preizkušeni notranji revizor
Guštin Elena elena.gustin@intesasanpaolobank.si Preizkušeni notranji revizor
Guzej Jožefa Jozefa.guzej@hse.si  
Habjan Tatjana tatjana.habjan@dodana-vrednost.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Hejja Marija m.hejja@amis.net  
Hiti Šketa Mojca mojca.sketa@bankart.si  
Hmelak Maja hmelak.maja@gmail.com CIA
Horvat Mitja mitja.horvat@talum.si  
Hostnik Milena milena.hostnik@eles.si Preizkušeni državni notranji revizor in državni notranji revizor
Hozjan Janja janja.hozjan@gov.si Državni notranji revizor
Hribernik Aljaž aljaz.hribernik@gmail.com CIA
Hudoklin Matej matej.hudoklin@jub-h.si  
Hvala Vanja vanja.hvala@intesasanpaolobank.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Ilovar Urša ursa.ilovar@kranj.si Državni notranji revizor
Ipavic Modic Mateja mateja.ipavic-modic@gov.si  
Ipavic Modic Mateja mateja.ipavic-modic@gov.si  
Mag. Istenič Andreja andreja.istenic@slo-zeleznice.si Preizkušeni notranji revizor, državni notranji revizor, CRMA
Jagrič Milan milan.jagric@gmail.com Preizkušeni notranji revizor, CIA
Jajčevič Zdenka zdenka.jajcevic@ess.gov.si Državi notranji revizor
Jaklič Andrej andrej.jaklic@sava.si  
Janež Rosanda rosanda.janez@loris.si Državni notranji revizor
Jelušič Barbara barbara.jelusic@gbkr.si  
Jeras Iztok iztok.jeras@interes.si  
Jerman Tamara tamara.jerman@petrol.si  
Jojić Dejan dejan.jojic@triera.net Preizkušeni notranji revizor
Jontes Romana romana.jontes@fond-svetovanje.si Preizkušeni notranji revizor
Jordan Mateja mateja.jordan@hse.si  
Mag. Jost Andrejka andrejka.jost@slo-zeleznice.si Preizkušeni notranji revizor
Jovič Edita ejovic@nkbm.si  
Jug Mauko Polonca polonca.jug@zav-sava.si Preizkušeni notranji revizor, državni notranji revizor
Jurtela Kaja kaja.jurtela@cef-see.org  
Kadunc Katarina kkadunc@deloitte.com  
Kamnik Rezar Marinka marinka.kamnik-rezar@vzajemna.si  
Karnet Igor igor.karnet@gmail.com CIA
Kavaš Marija miljana.kavas@siol.net Državni notranji revizor
Kavšček Andreja andreja.kavcek@krka.biz  
Mag. Kirn Volk Tatjana tatjana.kirn@gmail.com Preizkušeni notranji revizor
Kljajić Žebeljan Tatjana tkljajic-zebeljan@nkbm.si  
Knafelc Žohar Nataša natasa.zohar@banka-celje.si Preizkušeni notranji revizor
Kobale Martina martina.kobale@gmail.com Preizkušeni notranji revizor
Kocina Luka luka.kocina@bsi.si  
Kolarič Katarina kkolaric@nkbm.si  
Kopinč Sandra sandra.kopinc@eles.si  
Kopriva Špela spela.kopriva@dars.si  
Koprivsek Natasa natasa.koprivsek@ljubljana.si Preizkušeni državni notranji revizor
Koren Bernardka bernardka.koren@gov.si  
Korošec Mojca mojca.korosec@jhl.si Preizkušeni notranji revizor, državni notranji revizor
Koselj Samo samo.koselj@gov.si  
Kotar Palčič Barbara barbara.kotar-palcic@mf-rs.si Državni notranji revizor
Mag. Kovač Irma irma.kovac@sb-celje.si Preizkušeni notranji revizor  in državni notranji revizor
Kovačič Cirila cirila.kovacic@dars.si Preizkušeni notranji revizor
Krajnc Dejan dejan.krajnc@posta.si  
Krajnovič Rade rade.krajnovic@bisnode.si Preizkušeni notranji revizor
Kramberger Špela spela.kramberger@maribor.si Preizkušeni notranji revizor
Krese Simona simona.krese@jesenice.si Državni notranji revizor
Krumpak Saša sasa.krumpak@mf-rs.si  
Kruščič Alenka alenka.kruscic@zav-sava.si Preizkušeni notranji revizor
Kržič Marjeta marjeta.krzic@bsi.si CIA
Kupšek Mateja um9_mkupsek@siol.com Preizkušeni notranji revizor
Kurtevski Polona polona.kurtevski@nlb.si  
Kutnjak Matej matej.kutnjak@gorenje.com  
Lahajner Mojca mojcalahajner@hotmail.com Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Lajovic Igor igor.lajovic@addiko.com Preizkušeni notranji revizor
Lajovic Uroš uros.lajovic@gorenje.com Preizkušeni notranji revizor
Mag. Lenarčič Mateja mateja.lencarcic@generali.com Preizkušeni notranji revizor
Letnar Vinko vinko.letnar@triglav.si  
Lipnik Dragica dragica.lipnik@mf-rs.si Državni notranji revizor in preizkušeni državni notranji revizor
Mačus Karmen karmen.macus@abanka.si  
Maksič Sanja sanja.masic@uni-lj.si  
Mandžuka Jasmina jmandzuka@deloittece.com Preizkušena notranja revizorka, državna notranja revizorka
Maras Mateja maras.mateja@gmail.com  
Marinko Mojca mojca.marinko@abanka.si  
Marinšek Primož primoz.marinsek@bsi.si  
Markič Klavdija klavdija.markic@abanka.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Mag. Markoja Karmen karmen.markoja@kapitalska-druzba.si Preizkušeni notranji revizor
Matekovič Valentina tina.matekovic@gmail.com  
Mejal Katarina kmejal@nkbm.si  
Mesarec Marion marion.mesarec@dem.si Preizkušeni notranji revizor
Meško Darinka darinka.mesko@abc-revizija.si Preizkušeni notranji revizor, državni notranji revizor
Miklavčič Nataša natasa.miklavcic@uni-lj.si; natasa.miklavcic123@gmail.com Državni notranji revizor
Mikuž Jasna jasna.mikuz@a-zn.si Državni notranji revizor
Mag. Mikuž Vesna vesna.mikuz@nova-gorica.si Državni notranji revizor
Milevoj Špela spela.milevoj@sberbank.si  
Mladenovič Zoran Zoran.mladenovic@rs-rs.si Državni notranji revizor in preizkušeni državni notranji revizor
Mlakar Eva eva.mlakar@kranj.si; eva.mlakar96@gmail.com Državni notranji revizor
Mohorčič Zobec Nataša natasa.mohorcic@skb.si Preizkušeni notranji revizor
Muhič Aleša alesa.muhic@posta.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Muhič Mitja mitja.muhic@kbr.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Nakić Alenka anakic@kdd.si Preizkušeni notranji revizor, CRMA
Nemec Andrej andrej.nemec@as.si  
Nemec Anica anica.nemec@novartis.com Preizkušeni notranji revizor
Nikolič Anita anita.nikolic@slo-zeleznice.si  
Nikolič Stojan stojan.nikolic@stonik.si  
Novak Irena irena.m.novak@gmail.com Preizkušeni notranji revizor
Novak Manica manica.novak@skb.si  
Nučič Klemen klemen.nucic@gov.si CIA
Dr. Odar Marjan marjan.odar@si-revizija.si  
Okorn Simona simona.okorn@gmail.com  
Ojsteršek Zlatka zlatka.ojstersek@mf-rs.si Državni notranji revizor, preizkušeni državni notranji revizor
Pahor Vid vid.pahor@eles.si Državni notranji revizor
Palčič Jožica jozica.palcic@sava-re.si  
Pavlič Danijela danijela.pavlic@sava-re.si Preizkušeni notranji revizor, državni notranji revizor
Pavlin Alenka alenka.pavlin@gov.si Državni notranji revizor
Pergar Guzaj Polona polona.pergar@4eservices.eu Preizkušeni notranji revizor, CIA, CRMA, CFSA, CFE, državni notranji revizor
Peterca Alenka alenka.peterca@loterija.si  
Pirc Uroš uros.pirc@ljubljana.si Državni notranji revizor
Plut Andreja plut446@gmail.com  
Podobnik Darja darja.podobnik@nlb.si  
Pogačar Biserka biserka.pogacar@zzzs.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Polda Jana jana.polda@triglav-int.si Državni notranji revizor, CFE
Pomer Suzana suzana.pomer@gmail.com Državni notranji revizor
Prelec Barbara barbara.prelec@si-revizija.si  
Prevodnik Tina tina.prevodnik@a-tvp.si  
Prijatelj Lidija lidija.prijatelj@nlb.si Preizkušeni notranji revizor
Puncer Magda magda.puncer@gmail.com  
Prah Nataša natasa.prah@mf-rs.si Državni notranji revizor in preizkušeni državni notranji revizor
Radinja Borut borut.radinja@a-zn.si;
borut.radinja@masicom.net
 
Raščan Brigita brigita.rascan@gov.si Preizkušeni notranji revizor, CIA, državni notranji revizor in preizkušeni državni notranji revizor
Rakela Damir damirrakela@gmail.com Preizkušeni notranji revzor
Rataj Siročič Mira mira.rataj-sirocic@krka.biz  
Raunich Mauro mauro.raunich@nielsen.com  
Redek Karin karin.redek@alta.si Preizkušeni notranji revizor
Rizman Matjaž matjaz.rizman@as.si  
Mag. Robek Tanja tanja.robek@dbs.si; tanja.robek@gmail.com Preizkušeni notranji revizor
Rojc Metka metka.rojc@intereuropa.si Preizkušeni notranji revizor
Romih Maja maja.romih@triglav.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Rovšek Darja rovsek.darja@gmail.com  
Rupnik Mateja mrupnik@nkbm.si  
Rus Natalija natalijar@merkur-zav.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Sašek Dušan dusan.sasek@sava-re.si  
Sedmak Patricija patricija.sedmak@unior.si  
Sekavčnik Alenka alenka.sekavcnik@gbkr.si  
Senožetnik Marko marko.senozetnik@a-zn.si  
Smerdu Miroslav miro.smerdu@grawe.si Preizkušeni notranji revizor
Starman Irena irena.starman@triglav.si  
Mag. Stopar Lea lea.stopar@luka-kp.si Preizkušeni notranji revizor
Strašek Koklič Andreja Strasek.koklic@siol.net  
Stražiščar Elizabeta Elizabeta_straziscar@t-2.net Preizkušeni notranji revizor
Strelec Mihaela mihaela.strelec@ptuj.si Preizkušeni državni notranji revizor
Mag. Strniša Vesna vesna.strnisa@siol.net Preizkušeni notranji revizor, Državni notranji revizor
Šepec Alenka alenka.sepec@telekom.si  
Šerjak Sonia sonia.serjak@gmail.com  
Šindič Tina tina.sindic@alta.si Preizkušeni notranji revzor
Šribar Manuela manuela.sribar@bdo.si  
Štajdohar Nataša natasa.stajdohar@lju-airport.si  
Štefančič Andreja andrejas@merkur-zav.si  
Štefe Erna erna.stefe@gov.si  
Štritof Marina marina.stritof@slo-zeleznice.si  
Mag. Štrus Marjeta marjeta.strus@elektro-maribor.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Šubic Ivanka ivanka.subic@skb.si Preizkušeni notranji revizor
Tacer Boštjan bostjan.tacer@gov.si Državni notranji revizor
Tajnik Franci franci.tajnik@vls.si  
Terčelj-Schweizer Irena verum@t-2.net CIA
Toman Pfajfar Martina Tina.Toman-Pfajfar@a-zn.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor, CRMA
Mag. Tomc Cvetka cvetka.tomc@mercator.si  
Toplak Mateja mateja.toplak@sdh.si Preizkušeni notranji revizor, državni notranji revizor
Torkar Nataša natasatorkar@yahoo.com Državni notranji revizor
Turel Lidija Lidija.Turel@ess.gov.si Preizkušeni notranji revizor
Dr. Turin Erika auditor@auditor-revizija.si Državni notranji revizor
Ulaga Zdenka zdenka.ulaga@slo-zeleznice.si CISA
Urankar Vesna vesna.urankar@telekom.si Preizkušeni notranji revizor, CIA
Valjavec Ana ana.valjavec@as.si  
Vaupotič Vesna vesna.vaupotic@gov.si Državni notranji revizor
Vavken Daša dasa.vavken@loterija.si  
Vegel Elizabeta elizabeta.vegel@zpiz.si Državni notranji revizor
Verk Milan milan.verk@nlb.si  
Veršič Patricija patricija.versic@gmail.com  
Vetrih Mateja mateja.vetrih@mf-rs.si Državni notranji revizor
Mag. Vezjak Blanka blanka@vezjak-svetovanje.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Vezjak Jure jure@vezjak-svetovanje.si CIA
Vidmar Alenka alenka.vidmar@zav-sava.si Preizkušeni notranji revizor
Visinski Sonja sonja.visinski@gov.si Državni notranji revizor
Višnar Jurij jure.visnar@unior.si  
Vizovišek Ana ana.vizovisek@kranj.si Državni notranji revizor
Vodlan Urška urska.vodlan@gov.si  
Vogrinčič Marko marko.vogrincic@sava.si Preizkušeni notranji revizor
Volarič Prijatelj Jasmina jasmina.volaric@gmail.com  
Vrankar Mateja mateja.vrankar@bdo.si  
Vrečar Mojca mojca.vrecar@nlb.si  
Vremec Luka gm_lvremec@siol.com Preizkušeni notranji revizor, CIA, preizkušeni državni notranji revizor
Zagode Jaka jaka.zagode@bks.at  
Zagode Marjana marjana.zagode@pvinvest.si Preizkušeni notranji revizorj
Zdolšek Daniel daniel.zdolsek@um.si Preizkušeni notranji revizor
Mag. Zupančič Renata renata.zupancic@krka.biz Preizkušeni notranji revizor
Zupanič Domanjko Vlasta vlasta.zupanic@zd-ormoz.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Žagar Jana jzagar@nkbm.si  
Žižek Diana diana.zizek@triglav.si Preizkušeni notranji revizor in državni notranji revizor
Mag. Žnidar Simona simona.znidar@gov.si Preizkušeni notranji revizor, preizkušeni državni notranji revizor, državni notranji revizor, CIPFA
Žuman Rok rok.zuman@si.gt.com  
Žuna Andreja andreja.zuna@sodisce.si  

* Študentsko članstvo



Na vrh

23. junij 2017
Stran je prirejena za Internet Explorer 7 ali novejši ali Firefox verzije 2 ali novejši, Netscape verzije 6 ali več in ločljivost zaslona 800 x 600 pik.
Nekatere strani in obrazci uporabljajo tudi JavaScript.